google

  metale, aluminium, stal, obróbka

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  FERROPLAST Z.E.D. Rybiccy Spółka Jawna
  FERROPLAST Z.E.D. Rybiccy Spółka Jawna

  FERROPLAST Z.E.D. Rybiccy Spółka Jawna


  FERROPLAST producent systemów odwodnień, kotłów C.O., produktów z branży budowlanej, wycieraczek, a także producent wyrobów z tworzyw sztucznych.

  firma FERROPLAST ŚWIDWIN, siedziba firmy FERROPLAST ŚWIDWIN

  FERROPLAST to producent systemów odwodnień, kotłów C.O., produktów z branży budowlanej, wycieraczek, a także producent wyrobów z tworzyw sztucznych. Świadczymy usługi w zakresie wykrawania i gięcia elementów z blach, profesjonalnego spawania metodą MIG, MAG, TIG i malowania proszkowego.

  Przedsiębiorstwo Ferroplast powstało w roku 1985. Początkowo jako mały zakład zatrudniało 10 osób  i  specjalizowało się w produkcji metalowych części zamiennych do samochodów produkcji krajowej.

  Już od  początku swojego istnienia firma świadczyła usługi w zakresie tłoczenia, cięcia, szlifowania oraz gięcia elementów metalowych na zlecenie klientów indywidualnych. Będąc w kooperacji z wieloma odbiorcami części samochodowych w kraju, firma sukcesywnie powiększała swoja ofertę  produktową oraz możliwości usługowo - produkcyjne.

  Od roku 1990 przedsiębiorstwo  zajmuje się również produkcją z tworzyw sztucznych - metoda wtrysku i wytłaczania. Od tego czasu wykonywane są produkty z tworzyw sztucznych dla potrzeb własnych oraz na rynek krajowy i zagraniczny.

  Od 1996 roku Ferroplast zajmuje się handlem maszynami używanymi wykorzystywanymi w przemyśle metalowym. W ciągłej sprzedaży jest około 200 różnych maszyn, a na życzenie klienta firma jest w stanie sprowadzić każdą maszynę.

  W 2000 roku, aby  całkowicie uniezależnić się od innych podmiotów, stworzyliśmy własną, bogato wyposażoną narzędziownię, w której pod nadzorem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, wykonujemy niezbędne dla nas i naszych klientów oprzyrządowanie produkcyjne.

  Obecnie firma jest dużym zakładem produkcyjnym zatrudniającym około 250 osób i zajmującym ok. 15 ha powierzchni.

  W ciągu 20 lat działalności firmie udało się stworzyć bogaty park maszynowy, działający prężnie pod okiem wykwalifikowanej kadry inżynierskiej,  zdolnej do wykonania  każdego elementu z metalu, bez względu na stopień jego skomplikowania. Wysoka technologia posiadanych maszyn pozwala na produkcję wyrobów w najwyższej europejskiej jakości.

  Nasza firma nastawiona jest na ciągły rozwój, a cennym doświadczeniem chętnie dzielimy się ze wszystkimi zainteresowanymi współpracą z nami.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.